همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
سیستم های گیت سرعت چرخشی گرداننده تمام قد امنیتی با سیستم کارت خوان
| برنامه: | زندان، کارخانه، دولت و غیره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1630*1500*2300 میلی متر (MM) |
| بسته: | 3 بسته، 7CBM |
اثر انگشت زمان حضور و غیاب چرخان ورودی ، تورنمنت دو طرفه مترو
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 990mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
تورنستیل فلپ هوشمند دو جهته فلپ دروازه ایمنی با ارتفاع نیمه بلند با سیستم ورودی درب Rfid
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| برنامه: | داخلی خارجی |
عملکرد شمارنده دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک سه پایه فولاد ضد زنگ با کنترل کارت خواندن
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1080mm (H) |
ایمنی CE تایید شده / واکنش سریع / دروازه تورنستیل سه پایه اتوماتیک با اثر انگشت / کد QR / سیستم بارکد
| تایپ کنید: | توری سه بازویی / ریلی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200mm (L) * 280mm (W) * 1000mm (H) |
| اندازه بسته بندی: | 1280mm (L) * 360mm (W) * 1060mm (H) |
اثر انگشت Single Access به صورت خودکار تورنستیل تمام قد با چراغ نشانگر LED
| اندازه محصول: | 1400 (L) * 290 (W) * 1000 (H) میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| تایپ کنید: | تورنستیله ارتفاعی Falf تک دسترسی |
تورنستیله گیت سرعت بدون برس با امنیت بالا
| نام محصول: | دروازه سرعت چرخش |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
| وزن خالص: | 70 کیلوگرم |
تورنستیل اتوماتیک سرعت دروازه ورودی کارخانه ورودی زیر 240 ولت
| اندازه محصول: | 1400 x 65 W x 1000 میلیمتر |
|---|---|
| وزن خالص: | 80 کیلوگرم |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 (سفارشی) |
ورودی های خروجی نیم چرخ ارتفاع چرخش کنترل دسترسی Rfid برای ساختمان اداری دانشگاه اداری
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ / 316 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200 * 280 * 980mm |
| اندازه بسته: | 1280 * 370 * 1070 میلی متر |
گیت مانع گردان با درب شیشهای و سرعت بالا
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200/1400*300*1005 میلی متر |
| وزن خالص: | 80KGS/PC |

