همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 969 محصولات.
تورنستیل سه پایه امنیتی بدنه از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا
| نام محصول: | دروازه تورنستیله سه پایه |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*980 میلی متر |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
ایستگاه مترو ایستگاه مترو دو جهته ، درب اتوماتیک گردان
| اندازه: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | 4 بسته، 10 CBM |
سیستم کنترل دسترسی از جنس استنلس استیل دروازه سرعت عابر پیاده سه پایه تورنستیل گیت
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 میلی متر (L) * 280 میلی متر (W) * 980 میلی متر (H) |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
نیمرخ ارتفاع فلپ مانع دروازه تورنستیل دو لاین با سنسور IR برای ایستگاه اتوبوس
| نام محصول: | دروازه سد فلپ |
|---|---|
| اندازه: | 1200/1400 * 280 * 990 میلیمتر |
| اندازه بسته: | 1280/1480 * 370 * 1070 میلی متر |
304 SUS Automatic Systems Turnstiles Speedlanes با شناسایی بارکد خوان
| نام محصول: | تورنستی فلپ 304 SUS |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
درب های امنیتی گردان با سرعت هوشمند کنترل دسترسی به درب گردان
| نام محصول: | چرخش سرعت هوشمند |
|---|---|
| مناسب برای: | داخلی خارجی |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
سفارشی کردن OEM ODM Security Turnstile Gate Speed Swing Turnstile Gate for Gym Cinema School
| گواهی: | CE |
|---|---|
| اندازه: | L1500*W120*H1000mm |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
304 SUS RFID کارت QR گردان چرخشی صورت 90 / 120 درجه در ارتفاع کامل در فضای باز
| اندازه محصول: | 2400*1350*2260mm یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع: | گردان دسترسی دوگانه تمام ارتفاع |
کنترل دسترسی کامل به ارتفاع بالا چرخشی دو جهته خودکار
| اندازه محصول: | 2400*1350*2260mm یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | گردان با امنیت بالا |
تشخیص چهره اثر انگشت گردان با امنیت بالا تمام ارتفاع در فضای باز IP62
| اندازه محصول: | 1500*1350*2260mm یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع: | گردان با امنیت بالا |

