همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ gate management system ] همخوانی داشتن 750 محصولات.
آی سی، کارت شناسایی، بارکد، دویمتریک، درب لوکس لوکس دسترسی به تشخیص چهره برای ساختمان اداری
| مورد: | درب تابشی به سبک لوکس |
|---|---|
| کاربرد: | داخلی خارجی |
| عمر دویدن معمولی: | 5 میلیون |
سیستم درب ستون گردان توربستیل دروازه مانع چرخش عابر پیاده Bi Directional Qr Code برای سالن ورزشی
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| اندازه قطب: | قطر 168 میلی متر؛ ارتفاع 1050 میلی متر |
| عرض عبور: | 530mm-830mm |
60 سانتی متری اتوماتیک کارخانه چین با کد QR تشخیص چهره اثر انگشت دروازه های تورنستی ورودی ورودی
| عرض عبور: | 60 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه محصول: | 120 × 30 × 100 (H) سانتی متر |
| جهت: | دو طرفه (یا یک راه اختیاری) |
دروازه تورنستیل سه پایه Rfid Card با شمارنده برای سیستم مدیریت بازدید کننده
| نام محصول: | دروازه گردان سه پایه با شمارنده |
|---|---|
| محل برنامه: | سالن بدن سازی ، پارک تفریحی ، استادیوم ، منطقه ضربان ، ساختمان اداری ، باشگاه و غیره |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
تورنستیل بدون درز سرعت موتور بدون برس DC20V برای ساختمان با کلاس بالا
| مورد: | دروازه سرعت چرخش |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| وزن ناخالص: | 120 کیلوگرم / مجموعه |
سیستمهای ورودی تورنسکتیل ورودی کنترل چرخش فلپ دروازه با چک کننده کفش ESD
| تنظیم کفش چپ: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| تنظیم بند مچ دست: | 0.1-35mΩ |
| نرم افزار کنترل: | دارای (تستر ساده ESD بدون نرم افزار است) |
دروازه تورنستیله دو لاین تمام قد با کارت RFID / تشخیص چهره برای زندان استادیوم
| اندازه محصول: | 2760*1350*2350mm (می تواند اندازه سفارشی باشد) |
|---|---|
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
| نوع: | دروازه دو خطی با ارتفاع کامل |
درب بازوی چرخشی سوپرمارکت اتوماتیک 60 - 90 میلی متر درب بازدارنده / درب مانع عبور دو طرفه
| OEM: | طول بازوی OEM، آرم سفارشی، اندازه سفارشی |
|---|---|
| وزن خالص: | 45 کیلوگرم/سیت |
| وزن ناخالص: | 50 کیلوگرم در مجموعه |
دسترسی کامل به دروازه مانع چرخش اتوماتیک با زنگ صدا / نور برای جلوگیری از مزاحم غیرقانونی
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه مانع نوسانی هوشمند پل |
| عرض عبور: | 530mm-830mm |
کارت شناسایی آی سی ID بازوی قطره ای نقره ای چرخش بازدارنده سد بازوی مانع تایید شده است
| بندر ارتباطی: | RS485 ، TCP / IP |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه گردان یک بازو |
| اندازه محصول: | 1200 میلی متر (L) * 165 میلی متر (W) * 1000 میلی متر (H) |

