همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ tripod access system ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
تورنسیستل سه پایه ورودی ورودی RFID با پیشخوان برای لابی کارخانه / گردشگری / ساختمان
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
سه پایه سه پایه تورنستیل دروازه ، دو طرفه تورنستیل محصولات امنیتی کنترل دور برد
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه تورنستیل سه پایه سه اتوماتیک Bi Directional Semi Automatik با بارکد خوان Qr
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304# فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
دروازه تورنستیله سه پایه سه بازو
| مواد مسکن: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض عبور: | 600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |
سیستم کنترل دسترسی گردان ESD سه پایه با پدال پا و کامپیوتر 8 اینچی ESD Teste Gates
| نام محصول: | تورنستیله سه پایه Esd |
|---|---|
| نظارت کنید: | 8 اینچ |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
سوپر مارکت خروجی / ورودی با سرعت بالا و کنترل دسترسی دسترسی عملکرد هشدار ضد عجله
| نام محصول: | دروازه مکانیزم مانع فلپ LED دو جهته RFID برای موزه ساختمان اداری |
|---|---|
| ولتاژ کاری:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه از |
دکمه کنترل از راه دور توالت و اتوبوس Tripod Turnstile Gate
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | ≤600 میلی متر |
| سیگنال خروجی: | سیگنال رله استاندارد |
بیومتریک اتوماتیک چرخش سه پایه سه گانه دروازه تورنس ارتفاع نصف ورودی
| مصالح ساختمانی: | 304# فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض گذر: | عرض گذر: ≤600 میلی متر |
| نوع: | چرخ چرخ سه پایه ای |
منبع تغذیه CE 120 ولت دروازه تورنستیل سه پایه با جمع کننده سکه ، پایدار
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
304 ضدزنگ شوک هیدرولیکی دروازه تورنسیستل سه پایه فولاد ضد زنگ هوشمند
| نام محصول: | تورپیکل Tripiod |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 980mm |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |

