همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ stainless steel turnstiles ] همخوانی داشتن 984 محصولات.
سیستم مانع کنترل دسترسی به دروازه گردان باریک و تمام قد Slim Rfid
| منبع تغذیه: | AC220V/110V |
|---|---|
| مواد: | SS 304، ضخامت 1.5mm ~ 2.0mm |
| نرخ عبور: | 35 تا 40 نفر در دقیقه |
چرخان کنترل دسترسی درب ورودی خودکار اثر انگشت RFID کد خوان نوع فلپ
| تنظیم کفش چپ: | 0.01-1000mΩ |
|---|---|
| تنظیم بند مچ دست: | 0.1-35mΩ |
| نرم افزار کنترل: | دارای (تستر ساده ESD بدون نرم افزار است) |
صفحه نمایش OLED ضد آب سیستم های امنیتی Turnstile لینوکس کارت RFID QR Code Access Cloud
| منبع تغذیه: | DC12V |
|---|---|
| برنامه: | کنترل دسترسی دفتر/ساختمان/کارخانه، مدرسه |
| تابع: | ماژول کد QR |
تورنستیل بدون لمس تشخیص چهره
| نور را پر کنید: | مادون قرمز، چراغ های LED |
|---|---|
| وضوح: | 1280 * 800، روشنایی 400cd |
| صفحه نمایش: | صفحه نمایش LCD 8 اینچی |
سیستم کنترل دستیابی خودکار تورنسیته نشانگر دمای تشخیص چهره
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
تورنستیل هوشمند Bi Directional Turnstile QR Code 3 Lanes اثر انگشت تورنستیل
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر /سفارشی |
|---|---|
| زندگی کاری عادی: | > بار 5000000 |
| وزن: | 65 کیلوگرم |
سیستم دسترسی خودکار برای مترو متشکل از آشکارساز امنیتی دروازه گردشی فلزی Swing
| اندازه شکل درب تشخیص فلز: | 2220 H × 820 W × 550 (عمیق) (میلی متر) |
|---|---|
| نرخ عبور: | بیش از 60 نفر/هر دقیقه |
| برنامه: | سرپوشیده یا فضای باز (مورد ضد آب) |
Qr Code تشخیص چهره سیستم کنترل دسترسی دستگیره کشورهای اتحادیه اروپا
| شناسایی چهره: | 20 هزار پایگاه داده چهره محلی |
|---|---|
| پورت USB: | USB2.0 و 2micro |
| حالت برنامه: | نصب دروازه، دیواری، رومیزی، نصب روی زمین |
100 میلی متر باز و باریک چرخش مانع عبور سریع خواننده RFID خودکار برای لابی
| اندازه کابینت: | 1400mm (L) * 100mm (W) * 980mm (H) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت (AC) |
| عرض عبور: | 750 میلی متر |
گردان های گردان تشخیص چهره اپتیکال با سرعت بالا دور چرخشی ضد له شدن
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 متر |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |

