همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کمربند کنترل دسترسی کمر High Turnstyle barrier rfid خواننده چرخشی برای ورودی مدرسه یا بیمارستان
| ورودی: | 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| رنگ پنل فلپ: | قرمز، آبی، سیاه یا شفاف |
| کارت کشویی: | دو راه |
عملکرد بیومتریک تورنت سه پایه دروازه نورد با شمارنده در فولاد ضد زنگ ضد زنگ
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| زمان باز / بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
ورودی قابل حمل ترافیک عابر پیاده دروازه مانع چرخش
| اندازه محصول: | 420*330*1000 میلی متر |
|---|---|
| برنامه: | پروژه های بهداشتی، هتل ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، گمرکات، آژانس ها، جاذبه های |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
قیمت کارخانه عمده فروشی دروازه مانع نوسانی ضد آب در فضای باز با دستگاه QR Code Reader
| نوع کنترل دسترسی: | اثر انگشت، کارت RFID |
|---|---|
| زمان باز مانع: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | RS-232 ، RS485 |
صفحه نمایش سفارشی نیم قد گردان صفحه نمایش LCD تبلیغات در فضای باز درب دسترسی به صورت برای ورودی پارکینگ
| اندازه محصول: | 1450*1450mm |
|---|---|
| ماده: | فولاد |
| سرعت باز: | 3-10S |
4 Passage Lane Temperature Face Detection ESD Flap Barrier Gate
| نوع: | واحد تک هسته یا دو هسته |
|---|---|
| محیط کار: | داخلی / خارجی (پناهگاه)، -10-70 ℃ |
| گواهی: | CE |
خواننده RFID Tcp / Ip فلاپ دروازه مانع داخلی خارجی
| اندازه محصول: | 1200*280*1000 میلی متر |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 1280*370*1070 میلی متر |
| برنامه: | سرپوشیده در فضای باز |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
کنترل دسترسی لابی دور کمر ارتفاع چرخشی Clear Wings نوری Turnstile تولید کنندگان
| برنامه: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
404 Not Found
| نام محصول: | جعبه نگهبانی فولادی رنگی |
|---|---|
| اندازه محصول: | 1.2 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.5 × 2.4m 1.5 × 1.7 × 2.4m 1.8 × 1.8 × 2.4m 1.7 × 2.0 × 2.4m 2.0 × 2.5 × 2.4 |
| مواد: | فولاد |

