همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security turnstile gate ] همخوانی داشتن 734 محصولات.
کنترل دسترسی کامل به ارتفاع بالا چرخشی دو جهته خودکار
| اندازه محصول: | 2400*1350*2260mm یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | گردان با امنیت بالا |
درب های امنیتی گردان با سرعت هوشمند کنترل دسترسی به درب گردان
| نام محصول: | چرخش سرعت هوشمند |
|---|---|
| مناسب برای: | داخلی خارجی |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
درب گردان عابر پیاده دو بال داخلی/خارج از جنس فولاد ضد زنگ با عرض 900 میلی متر
| مسیر: | گردان دو بال 900 میلی متری |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| تایپ کنید: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
سیستم های امنیتی هوشمند گردان گردان ، کنترل دسترسی Access Control Turnstile Gate
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی ساختمان اداری با اثر انگشت بارکد و خواننده RFID |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه چرخش امنیتی DC 24V هوشمند کنترل دسترسی ، دروازه های چرخش فرودگاه
| نام محصول: | چرخ دستی کنترل دسترسی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
کشویی گردان های امنیتی Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت
| نام محصول: | کشویی دروازه مانع نوسان Baffle با تجهیزات هشدار دهنده و نشانگر جهت |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه امنیتی تمام ارتفاع تورنستیله دو خط دو جهته برای زندان
| اندازه محصول: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) یا اندازه سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید: | گردان دسترسی دوگانه تمام ارتفاع |
304 استانداردی فولاد ضد زنگ سفارشی OEM دروازه عبور امنیتی امنیتی بالا دروازه ی تک برای مردم
| نوع کنترل دسترسی: | کارت RFID |
|---|---|
| مانع باز/بسته شدن: | 0.2 ثانیه |
| رابط ارتباطی: | TCP/IP |
3 میلیون بار سیستم اتوماتیک تورنستیل ، گیت دسترسی با دوام امنیتی
| کاربرد: | ورزشگاه، منطقه پولیک، پارک، ساختمان اداری، باشگاه و غیره |
|---|---|
| وزن خالص: | 65 کیلوگرم |
| وزن ناخالص: | 70 کیلوگرم |
دروازه امنیتی مانع گردان گردان عابر پیاده با تشخیص چهره
| نام محصول: | دروازه مانع با تشخیص چهره |
|---|---|
| اندازه محصول: | 500*280*960mmmm |
| اندازه بسته: | 580*360*1050mm |

