همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ security swing gate ] همخوانی داشتن 328 محصولات.
تغییر مکان خودکار ایمنی Rfid Swing Turnstile Flexiable IR Detector DC 24V Brush Motor
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
ضد ضربه و جلوگیری از قطع و وصل مانع دروازه IP54 اتوماتیک
| نام محصول: | گیت سد نوسان |
|---|---|
| اندازه: | 168 میلی متر |
| مواد: | 304 فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز
| نام محصول: | دروازه مانع تاب سوپرمارکت با شمارش LED و سنسور مادون قرمز |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
عملکرد گیره ضد انعکاس مادون قرمز دروازه مانع RFID برای ساخت سوپر مارکت اداری
| نام محصول: | عملکرد گیره ضد انعکاس مادون قرمز دروازه مانع RFID برای ساخت سوپر مارکت اداری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی تک یا دو جهته برای منطقه اقامت و گردشگری |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور
| نام محصول: | دروازه سد چرخشی سوپرمارکت با عملکردهای سریع هشدار صدا و نور |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
ضد آب ضد زنگ نوسان مانع دروازه ، سالن شنا نوسان مانع بازو
| نام محصول: | دروازه مانع از نوسان ضد زنگ ضد آب برای سالن شنا و سالن بدن سازی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مواد: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
عملکرد ضد پینچ دروازه مانع چرخش تک خطه قوی برای دسترسی به چمدان
| اندازه محصول: | 1400*200*1000 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
| بسته: | کیس چوبی |
تشخیص چهره و دما QR Code مانع چرخش امنیتی
| سرعت شناسایی: | تشخیص چهره و ردیابی 20 میلیثانیه |
|---|---|
| ارتفاع شناسایی: | 1.2-2.2 م |
| فرمت ویگاند: | 26/34 |
Intelligent Full Automatic QR Code Reader Security Turnstile Gate with 1-2 Year Warranty
| نوع نمایش: | صفحه نمایش LCD نمایشگر صورت |
|---|---|
| عرض خط: | 55-130 سانتی متر |
| بعد: | 1400*200*1000mm (L*W*H) |

