همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian turnstile gate ] همخوانی داشتن 479 محصولات.
منبع تغذیه CE 120 ولت دروازه تورنستیل سه پایه با جمع کننده سکه ، پایدار
| اندازه محصول: | 420mm (L) * 330mm (W) * 1000mm (H) |
|---|---|
| اندازه بسته بندی: | 520mm (L) * 430mm (W) * 1100mm (H) |
| سازگار: | خواننده و اثر انگشت RFID، دسترسی به سکه، خواننده کد QR، سیستم بارکد، کنترل دسترسی تستر ESD، دکمه ریم |
دروازه مانع چرخشی TCP / IP با کارت RFID / اثر انگشت در سیستم کنترل دسترسی
| نام محصول: | دروازه مانع چرخشی TCP / IP با کارت RFID / اثر انگشت در سیستم کنترل دسترسی |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
چرخ دنده 600-900mm برای دسترسی امن
| نوع: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
| اندازه: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر یا سفارشی |
304/316 دروازه اتوماتیک از فولاد ضد زنگ برای کنترل دسترسی داخلی و خارجی
| مسیر: | عرض 600-900 میلی متر سفارشی |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304/316 |
| تایپ کنید: | نیمه اتوماتیک / تمام اتوماتیک / دستی |
مردم کاونتر چرخش چرخ دنده دروازه کد QR چرخ دنده برای لابی ورودی
| برنامه: | دفتر \ مدرسه \ فرودگاه \ مترو \ در فضای باز |
|---|---|
| بعد: | 1200 * 280 * 1000 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC100V-240V |
راهپیمایی سه پایه دروازه چرخ دار کنترل دسترسی امنیت بالا برای ورزشگاه ها
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
کمر بالا سه بازوی غلتکی دروازه سه پایه دروازه گردان برای کنترل دسترسی عابر پیاده
| موتور: | شیر برقی DC24V |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | استاندارد داخلی 304 # فولاد ضد زنگ |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه گردان سه پایه عابر پیاده کنترل دسترسی تمام اتوماتیک 3 بازویی برای استادیوم
| گواهی: | CE |
|---|---|
| استفاده: | دفتر، هتل، کتابخانه، ایستگاه مترو، و غیره. |
| محیط کار: | داخلی / بیرونی (پناهگاه)، سرپوشیده |
ضد آب داخلی و خارجی کنترل دسترسی پیاده روی بیومتریک چرخ دنده دروازه آویزان موانع تشخیص چهره چرخ دنده
| سرعت پاس: | 40 نفر / دقیقه |
|---|---|
| تایپ کنید: | هسته یا هسته دوگانه (اختیاری) |
| عرض کانال: | 60 سانتی متر عادی یا 90 (سفارشی) |

