همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ pedestrian security gates ] همخوانی داشتن 365 محصولات.
دروازه گردان اتوماتیک بالهای دوتایی
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |
نمایشگر LED فلپ مانع دروازه 1 در 1 خروجی دو طرفه سیستم دروازه های کنترل دسترسی خودکار
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |
بیومتریک RFID خودکار فلپ دروازه مانع سرعت بالا اندازه سفارشی برای پارک
| دمای کاری: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| حالت کنترل: | از راه دور / اثر انگشت / بلیط / کارت |
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
کارت شناسایی شناسه بارکد IC ورودی گیت های امنیتی در مدیریت شارژ
| نام محصول: | کارت خوان آی سی بارکد دروازه بافل نوسان اتوماتیک در مدیریت شارژ |
|---|---|
| موتور: | شیر برقی DC24V |
| سازگار: | خواننده RFID و خواننده اثر انگشت ، دسترسی به سکه ، خواننده کد QR ، سیستم بارکد ، کنترل دسترسی تستر E |
دروازه گردان چرخان ضد آب با تشخیص چهره SUS 304 سبک کشویی
| ارتفاع نرده شیشه ای: | 1.8 متر، 1.4 متر، 1.2 متر، کمتر از 1 متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه با سرعت بالا به سبک کشویی |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
دروازه تورنستیله فلپ موتور بدون برس DC دوگانه با سیستم کنترل دسترسی نظارت بر دما
| عرض عبور: | 60 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه محصول: | 120 × 30 × 100 (H) سانتی متر |
| جهت: | دو طرفه (یا یک راه اختیاری) |
تورنستیله چند کانالی Gym Speed Gate با تشخیص چهره / NFC برای گالری هنری
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1400*85*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |
کد QR / NFC Turnstile Barrier Gate RFID Reader AI Facial Recognition Turnstile
| اندازه: | 1400*120*1000 میلی متر |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -15 تا 70 درجه سانتی گراد |
| عرض: | 60 تا 180 سانتی متر |
دروازه مانع فلپ صفحه LCD با سرعت بالا با کارت شناسایی چهره
| مواد: | فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| اندازه: | 1200*280*1000 میلی متر |
| نام محصول: | دروازه های گردان محافظ فلپ امنیتی |

