همه محصولات
-
دروازه گردان امنیتی
-
چرخش کامل ارتفاع
-
تورنستیل تشخیص چهره
-
دروازه سد فلپ
-
گیت سد نوسان
-
تورنستیل اسکنر بارکد
-
خانه نگهبان امنیت
-
دروازه ESD
-
تورنستیل کنترل دسترسی
-
دروازه سه پایه سه پایه
-
تورنستیل های نیم قد
-
تورنستیل RFID
-
چرخ دستی سرعت دروازه
-
سیستم های امنیتی تورنسیل
-
تورنستیل اثر انگشت
-
تورنستیل سکه کار می کند
-
تورنستیل مترو
-
سیستم های مدیریت بلیط
-
قفل چرخ اتومبیل
-
قفل پارکینگ اتومبیل
-
مانع پارکینگ
-
الکس وونگ در فیلیپینمحصولات با کیفیت خوب، قیمت رقابتی و خدمات با کیفیت بالا. -
آصف خان در بحرینگلدانتل یک تامین کننده طلا است ، برای انجام خرید در زمان زیادی صرفه جویی کنید! -
احمد الفارسی در امارات متحده عربیچرخ چرخ شناسايي صورت مستاجران را تحت تاثیر قرار داد. با کارت های دسترسی به طور یکپارچه هماهنگ شد. مهندسان حتی در طول عید کار کردند. -
کلارا مولر در آلمانیدروازه های دقیق با ربات های مونتاژ هماهنگ می شوند دروازه های چرخ دار آلمانی، سرعت چینی -
مایکل فوسکو در ایالات متحدهسلام ، شارلین ، ما محموله را دریافت کرده ایم! مهندس ما موانع را آزمایش کرده است ، همه آنها بسیار خوب کار می کنند! حالا ، من می خواهم سفارش جدیدی ایجاد کنم!
کلید واژه ها [ fare collection system ] همخوانی داشتن 43 محصولات.
حرکت دوتایی اثر انگشت دروازه سد معبر جمع شده عابر پیاده برای بیمارستان
| کاربرد: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
گردان تمام اتوماتیک RFID 90 سانتی متر عرض برای امنیت
| اندازه: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| سرعت عبور: | < 40 نفر در دقیقه |
| عرض دسترسی: | 60،90 سانتی متر یا بیشتر، می تواند سفارشی ساخته شود |
دروازه اسکنر امنیتی کنترل دسترسی با تشخیص چهره چند منظوره
| کاربرد: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
دروازه گردان چرخان ضد آب با تشخیص چهره SUS 304 سبک کشویی
| ارتفاع نرده شیشه ای: | 1.8 متر، 1.4 متر، 1.2 متر، کمتر از 1 متر |
|---|---|
| تایپ کنید: | دروازه با سرعت بالا به سبک کشویی |
| برنامه: | فرودگاه، دفتر، هتل، ورودی بیمارستان |
بازنشانی خودکار فلپ دروازه مانع IP54 35 نفر/دقیقه برای شرکت باشگاه بدنسازی
| گارانتی: | 1 سال خدمات گارانتی رایگان |
|---|---|
| IP: | 54 |
| نام محصول: | کنترل دسترسی خودکار نیم چرخشی برای باشگاه |
کنترل دسترسی لابی دور کمر ارتفاع چرخشی Clear Wings نوری Turnstile تولید کنندگان
| برنامه: | جمع آوری کرایه ، ایستگاه بلیط ، دفتر |
|---|---|
| سرعت حمل و نقل: | 30 تا 40 نفر در دقیقه |
| جهت: | یک یا دو جهته (اختیاری) |
تورنستیکس کنترل دسترسی اداری دور گردان مانع فلپ عرض گذر 60 سانتی متری
| عرض عبور: | 60 سانتی متر |
|---|---|
| اندازه محصول: | 120 × 30 × 100 (H) سانتی متر |
| جهت: | دو طرفه (یا یک راه اختیاری) |
دروازه مانع چرخشی شیشه ای سرعت بالا با سیستم تشخیص چهره ضد پرش
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
دروازه بازوی بازوی تمام اتوماتیک فلزی 304 ضد زنگ برای معلولین
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |
گردان های نوری با ایمنی بالا با قابلیت تشخیص چهره کنترل دسترسی چرخشی دروازه مانع
| سرعت عبور: | 35-40 نفر در دقیقه |
|---|---|
| بانک صورت: | 20 تا 30 هزار عدد |
| اندازه: | L1200*W300*H1000mm |

